face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Pěstování a sběr


Aloe je pramenem našeho zdraví. Zdrojem našich jedinečných produktů. Zdrojem naší obchodní činnosti. Děláme vše pro to, abychom vám poskytli tu nejlepší aloe na světě. Proto ji pěstujeme na vlastních plantážích.

Společnost Forever Living Products vlastní plantáže v severním Mexiku a v údolí Rio Grande v jižním Texasu. Ale většinu aloe pěstujeme na plantáži s rozlohou přes 2000 hektarů v Dominikánské republice, která je největší plantáží aloe vera na světě.

Pesticidy nahrazujeme kozami a ovcemi, které přirozeným způsobem odstraňují plevel a poskytují stoprocentně přírodní hnojivo. Díky tomu dopěstováváme rostliny s vynikajícími vlastnostmi bez negativního dopadu na aloe vera nebo životní prostředí.

Zaměstnáváme místní farmáře, kterým poskytujeme vynikající pracovní podmínky. Jiná města jim často závidí stabilní zaměstnání a mzdy. Naši zemědělci sbírají aloe ručně a zacházejí s ní s náležitou péčí. Listy jsou zpracovány v průběhu několika hodin, takže se k vám dostane ten nejčistší a nejčerstvější gel aloe vera, jehož přirozené vlastnosti nejsou narušeny.
FLP_plant.jpg
Universal_aloefield.jpg

Vyzkoušeli jste účinky aloe vera?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one