face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Výhody Aloe

Proč je třeba pít Aloe?

Představte si, že jste naříznutím otevřeli list aloe a konzumujete dužinu přímo z rostliny. Nejblíže se této představě dostanete při pití nápoje Aloe Vera Gel os naší společnosti Forever Living Products! Tato bohatá přírodní směs dužiny a tekuttiny získala jako první svého druhu certifikát International Science Council. Po přečtení 10 důvodů, proč by jste měli pít Aloe Vera Gel zjistíte i to, proč se aloe vera nazývá zázračnou rostlinou.

Nejlepší aloe pro nejlepší výrobky


Aloe barbadensis miller. Tento název se těžko vyslovuje, ale je třeba si ho zapamatovat. Existuje kolem 400 rostlinných druhů aloe. Jsou to sukulenty, rostoucí na celém světě v suchých oblastech. Každý druh je užitečný, ale jen jeden - aloe barbadensis miller - je po tisíciletí uznávaný pro své zázračné léčivé schopnosti. 

Záznamy o této rostlině existovaly na sumerských hliněných tabulkách již 2 200 let před naším letopočtem. Kosmetické a léčivé účinky aloe oceňovaly starodávné civilizace Egypta, Číny, Řecka, Říma, Indie a Arábie. Stejně jako tyto starověké civilizace, i společnost Forever Living uctívá aloe pro její uklidňující a výživové vlastnosti. 

Spoléháme se na nejhodnotnější, nejvýjimečnější aloe vera, která zlepšuje naše kosmetické výrobky a doplňky zdravé výživy. Naše společnost vlastní všechny plantáže aloe, z níž se vyrábějí naše výrobky, abychom mohli zaručit pravost a účinnost všech našich výrobků. 

Naše výrobky z aloe vera dostaly jako první pečeť IASC - Mezinárodní vědecké rady pro výzkum aloe. Najdete ji na všech našich výrobcích z aloe.

Trváme na tom nejlepším - a přesně to dostáváte.  
aloe_plant_for_web.jpg

Vyzkoušeli jste účinky aloe vera?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one